O FIRMIE

Spółka SDN Sp. z o.o. powstała w celu wykorzystania potencjału sektora owocowo – warzywnego regionu pod nazwą Dolina Noteci. Głównym przedmiotem działalności Spółki jest handel owocami i warzywami, naturalnymi sokami oraz miodem. Firma współdziała z 120 hektarowym gospodarstwem sadowniczym oraz pasieką składającą się – na dzień dzisiejszy – z 400 rodzin pszczelich. Pasja do rolnictwa oraz produkcji żywności sprawia, że firma nieustanie się rozwija i rozszerza ilość oferowanych produktów. Marka Sady Dolina Noteci to wysokiej jakości produkty powstające z  wyselekcjonowanych owoców i warzyw.

Wśród nich na szczególną uwagę zasługują 100% soki w szklanej butelce o pojemności 200 ml i 1l oraz 3 litrowe soki w kartonach bag in box. Nasze soki to soki NFC z ang. NFC – Not From Concentrate/nie z koncentratu) czyli wyprodukowane poprzez bezpośrednie tłoczenie lub wyciskanie surowych owoców lub warzyw. Sok bezpośredni to 100% natury. Podczas produkcji nie dopuszcza się używania żadnych dodatków, konserwantów, koncentratu, cukru czy wody. Stawiamy na jakość i naturę, tak aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Przywiązujemy ogromną wartość do otaczającego nas środowiska, przestrzegając wszelkich norm produkcyjnych.

W 2017 r. Spółka oddała do użytku Budynek Magazynowy pn. Przechowalnia Owoców o łącznej powierzchni 3900 m2, który liczy 22 komory o wielkości przechowalniczej 300 ton każda. Jest to największy i najnowocześniejszy tego typu obiekt w regionie, w którym owoce przechowywane są w kontrolowanej atmosferze co pozwala na ich długie, nawet kilkunastomiesięczne składowanie.

WYBIERZ SWÓJ PRODUKT