KARIERA

SDN Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się Spółka z branży spożywczej.

Firma sukcesywnie inwestuje w nowe, ambitne i odpowiedzialne projekty. Wspieramy pracowników umożliwiając im rozwijanie kompetencji własnych oraz uczestnictwo w kluczowych zadaniach firmy.

W trosce o zapewnienie optymalnego środowiska pracy firma inwestuje w rozwój zawodowy pracowników oraz dobrą atmosferę w miejscu pracy.

Najcenniejszym kapitałem SDN Sp. z o.o. są pracownicy.
To oni decydują o znaczeniu firmy, która dzięki nim osiąga sukcesy
i podejmuje coraz śmielsze wyzwania biznesowe.

SDN Sp. z o. o. zaprasza do współpracy wszystkich, którzy są gotowi na realizację codziennych wyzwań. Dlatego niezależenie czy jesteś uczniem, studentem, absolwentem czy pracownikiem możesz dołączyć do naszego zespołu.

Aktualne oferty pracy

Z

Specjalista ds. administracji i rozliczeń

Miejsce pracy:
Jeziorki koło Piły, gmina Kaczory

▶️ Do Twoich obowiązków należałoby:
– wystawianie dokumentów WZ oraz faktur
– rozliczanie płatności od klientów,
– przygotowywanie dokumentów księgowych,
– inne zlecone zadania administracyjne i księgowe.

 Oferujemy Tobie:
– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
– stabilne warunki zatrudnienia,
– możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i miłą atmosferę pracy.

▶️ Nasze wymagania:
– wykształcenie minimum średnie,
– dobra organizacja pracy,
– pracowitość, uczciwość, sumienność i dokładność,
– wysoka kultura osobista,
– znajomość programów z pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych.

Prześlij CV i dołącz do nas.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV pod adres: m.morgulec@sadydolinanoteci.pl, kontakt pod numerem tel. 667 984 871.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydaturami.

W aplikacji proszę umieścić zapis: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych)”.

Administratorem Twoich danych osobowych jest SDN Sp. z o.o., Jeziorki 25, 64-810 Kaczory. Zgoda może być odwołana w każdym czasie. Podanie danych jest dobrowolne i w każdym czasie przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, ich poprawienia lub usunięcia.

Z

KIEROWCA - MAGAZYNIER

– przyjmowanie, rozlokowanie towarów na magazynie,
– pakowanie towarów wyjeżdżających do klientów,
– rozwożenie towaru do klientów,
– sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami.

– możliwość rozwoju zawodowego i miłą atmosferę pracy.

– wykształcenie minimum zawodowe,
– bardzo dobra organizacja pracy,
– prawo jazdy kat. B,
– uprawnienia do obsługi wózków widłowych
– mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej lub na st. kierowcy,
– odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV pod adres: m.morgulec@sadydolinanoteci.pl, kontakt pod numerem 📞 667 984 871.

Z

Specjalista ds. sprzedaży terenowej

– pozyskiwanie klientów z branży FMCG
– bieżąca współpraca i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
– budowanie pozytywnego wizerunku firmy

– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
– stabilne warunki zatrudnienia
– możliwość rozwoju zawodowego
– samochód, tel. komórkowy, komputer

– wykształcenie minimum średnie
– doświadczenie w branży FMCG mile widziane
– samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
– umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów handlowych
– prawo jazdy kat. B

Lubisz wyzwania, nie zwlekaj, prześlij CV i dołącz do nas.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV pod adres: m.morgulec@sadydolinanoteci.pl, kontakt pod numerem 📞 667 984 871.

WYBIERZ SWÓJ PRODUKT