KARIERA

SDN Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się Spółka z branży spożywczej.

Firma sukcesywnie inwestuje w nowe, ambitne i odpowiedzialne projekty. Wspieramy pracowników umożliwiając im rozwijanie kompetencji własnych oraz uczestnictwo w kluczowych zadaniach firmy.

W trosce o zapewnienie optymalnego środowiska pracy firma inwestuje w rozwój zawodowy pracowników oraz dobrą atmosferę w miejscu pracy.

Najcenniejszym kapitałem SDN Sp. z o.o. są pracownicy.
To oni decydują o znaczeniu firmy, która dzięki nim osiąga sukcesy
i podejmuje coraz śmielsze wyzwania biznesowe.

SDN Sp. z o. o. zaprasza do współpracy wszystkich, którzy są gotowi na realizację codziennych wyzwań. Dlatego niezależenie czy jesteś uczniem, studentem, absolwentem czy pracownikiem możesz dołączyć do naszego zespołu.

Aktualne oferty pracy

KIEROWCA KAT. C – MAGAZYNIER

Miejsce pracy:
SDN Sp. z o.o. Jeziorki, ul. Ukośna 1, gmina Kaczory

Zakres obowiązków:
– udział w procesach przyjmowania, rozlokowania i ekspedycji towarów na magazynie,
– pakowanie towaru,
– rozwożenie towaru,
– sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami.

Wymagania:
– bardzo dobra organizacja pracy,
– prawo jazdy kat. C,
– mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej lub na stanowisku kierowcy,
– odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w pracę,
– mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności,
– mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:
– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
– pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
– stabilne warunki zatrudnienia,
– możliwość rozwoju zawodowego i miłą atmosferę pracy.

Aplikując na niniejsze ogłoszenie o pracę wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych w aktualnym procesie rekrutacyjnym:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SDN Sp. z o.o. moich danych osobowych w związku z toczącym się postępowaniem rekrutacyjnym. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV), liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej.

Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana dane osobowe aby – w razie ustalenia przez nas na podstawie przekazanych przez Panią/Pana danych, że Pani/Pan spełnia wymagane przez nas kryteria. W razie braku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, nie będzie możliwym Pani/Pana udział w postępowaniu rekrutacyjnym.
Zachęcamy również Panią/Pana do wyrażenia zgody na udział w ewentualnych przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych, poprzez dodanie w treści życiorysu (CV) klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w ewentualnych przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez SDN” Sp. z o.o.”

WYBIERZ SWÓJ PRODUKT